ANESTEZİYOLOJİ ve  REANİMASYON ANABİLİM DALI İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
ANASAYFA Hakkında EĞİTİM ARAŞTIRMA Hastalar İçin Web Bağlantıları İLETİŞİM
English

Prof.Dr. Mehmet Tugrul- Anabilim Dalı Baskanı


Prof.Dr. Figen Esen Yogunbakım BD Baskanı

özgeçmiş

mtugrul@istanbul.edu.tr

Prof.Dr.  Emre Çamcı

özgeçmiş

camci@istanbul.edu.tr

Prof.Dr.  Gül Köknel Talu - Algoloji BD Baskanı

gutalu@superonline.com

özgeçmiş

tuozkan@istanbul.edu.tr

Prof.Dr.  Tülay Özkan Seyhan


özgeçmiş

pergin@istanbul.edu.tr

Prof.Dr.Perihan Ergin Özcan

Dr. Ögretim Üyesi Aysen Yavru

özgeçmiş

aysenyg@gmail.com


Doç.Dr. Mukadder Orhan Sungur

özgeçmiş

mukadder.orhan@gmail.com

Prof.Dr.  Mert Sentürk

özgeçmiş

senturkm@istanbul.edu.tr

Prof.Dr.Zerrin Sungur

özgeçmiş

zerrin_sr@yahoo.com

Doç.Dr. A.Kemalettin Koltka

özgeçmiş

koltkak@yahoo.com

Doç.Dr. Emine Aysu Salviz

özgeçmiş

aysusalviz@gmail.com

Doç.Dr.Mehmet İIlke Büget

özgeçmiş

mbuget@yahoo.com

Doç.Dr.Meltem Karadeniz

özgeçmiş

mskaradeniz@gmail.com

Doç.Dr.Achmet Ali

özgeçmiş

aliachmet80@gmail.com

Doç.Dr.Demet Altun

özgeçmiş

drdemetaltun@hotmail.com

Dr. Ögretim Üyesi Halil Çetingök

halilcetingok@yahoo.com

esenf@istanbul.edu.tr